Політика конфіденційності
Ми гарантуємо конфіденційність персональних даних та вживаємо організаційних та технічних заходів для захисту персональних даних.


Користувач дає свою згоду Адміністрації платформи «МАМА» на обробку отриманих даних, включаючи збирання, зберігання, використання, систематизацію, накопичення, оновлення, розповсюдження, знеособлення, блокування, знищення персональних даних, залишених на сайті, зазначених в анкетах, систематизацію та формування бази даних користувачів сайту, з метою заходів, спрямованих на формування бази даних учасників курсів та заходів, складання статистичної звітності, проведення маркетингових досліджень та здійснення взаємодії з Користувачем, з використанням електронних листів та повідомлень, до відкликання такої згоди.


Користувач дає свою згоду та дозволяє Адміністрації платформи «МАМА» обробляти свої персональні дані, в тому числі: електронну пошту, ім'я, прізвище, стать, контактний телефон, освіту, вік, фото, країна/регіон/населений пункт, акаунти соціальних мереж Facebook, Skype, Telegram.


Користувач підтверджує, що дає згоду та надає право Адміністрації платформи «МАМА» здійснювати автоматизовану та неавтоматизовану обробку.


Користувач підтверджує, що дає згоду використовувати залишені ним відгуки про курси та інші заходи платформи «МАМА», а також фото- та відео-матеріали зі своїм зображенням та голосом, зроблених на заходах для створення контенту, у тому числі і не обмежуючись, для рекламних цілей.


У деяких випадках Адміністрація сайту «МАМА» може надавати доступ до певних категорій відповідальних осіб, пов'язаних із забезпеченням функціонування сайту, або зовнішніх контрагентів (таких як постачальники технічних послуг, інформаційних технологій, послуг хостингу), партнерів платформи, курсів та заходів з питань проходження стажування чи подальшого працевлаштування учасників курсів. У таких випадках ми стежимо, щоб було вжито належних заходів щодо захисту таких даних.


Це означає, що ми не передаємо жодних даних партнерам, чиї правила зберігання даних видаються нам сумнівними, або якщо нам відомо, що такі правила суттєво відрізняються від умов, передбачених цією Політикою.